Jakie są zalety zielonych ścian i dekoracji z roślin stabilizowanych?

Wyglądają i w strukturze są jak prawdziwe rośliny.
trwałe i nie wymagają żadnej pielęgnacji ani światła.
Doskonale wyglądają przez długie lata bez nawożenia, podlewania, i przycinania a co za tym idzie oszczędzają czas i pieniądze. Nie tracą swojego naturalnego wyglądu i się nie kurczą. Rośliny stabilizowane są hipoalergiczne i nie przyciągają kurzu. Dzięki nim można stworzyć unikalne i piękne wnętrza, które dodają uroku i charakteru każdemu pomieszczeniu. Dają poczucie luksusu.
Można z nich tworzyć zielone ściany, obrazy z mchu, podświetlane obrazy, kompozycje.

Gdzie można używać dekoracji z roślin stabilizowanych?

Ściany z roślin stabilizowanych, dekoracje i elementy architektury stosujemy wewnątrz budynków. Idealnie sprawdzają się zarówno w domowym zaciszu, jak i biurze, hotelu, restauracji czy salonie usługowym.

To doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą mieć rośliny w pozbawionej okien łazience. Nie potrzebują światła słonecznego i mają właściwości higroskopijne. Dzięki temu pochłaniają nadmiar wilgoci z otoczenia.

Nasze dzieła z roślin stabilizowanych dekorują sale bankietowe, hotele, restauracje, studia telewizyjne, teatry, targi i prezentacje. Ponadto, rośliny stabilizowane mogą być również stosowane w kuchniach i łazienkach, harmonijnie łącząc się z innymi powierzchniami. Możliwości ich zastosowania są szerokie i zalezą od indywidualnych preferencji i potrzeb klienta.

Gdzie nie warto instalować roślin stabilizowanych?

W miejscach silnie nasłonecznionych i bezpośrednio przy źródłach ciepła. W pomieszczeniach gdzie występują częste i duże różnice temperatur a co za tym idzie kondensacja pary wodnej.

Jak dbać o stabilizowane rośliny?

Nie wymagają żadnej pielęgnacji, podlewania ani stosowania nawozów, aby zachowywały świeży wygląd przez wiele lat! Samoistnie pobierają wilgoć z powietrza, wiec utrzymujmy wilgotność w pomieszczeniu na poziomie 40-60%.

Jakie produkty oferuje pracownia Greenlove?

Nasze produkty to nie tylko mech i chrobotek. Specjalizujemy się w tworzeniu magicznych ścian z roślin stabilizowanych, przy użyciu mas, tynków artystycznych i szlachetnych kwarców. To innowacyjne dekoracje.
Oferujemy również drzewa i gałęzie z roślin stabilizowanych. Nasze produkty są wykonane z najwyższej jakości materiałów. Są w 100 procentach naturalne.

Scroll to Top